خرید اینترنتی گوشواره طبی دیاموند دو منظوره ، هم گوشواره و هم وسیله ای امن و راحت برای سوراخ کردن گوش ، خرید پستی گوشواره دیاموند اصل با کیفیت عالی […]

خرید اینترنتی گوشواره طبي دياموند – سوراخ کردن آسان گوش

Medical Diamond earrings - ear piercing Easy

  • قیمت : 19000 تومان
  • کد محصول : 1545

توضیحات کامل و تصاویر محصول

خرید اینترنتی گوشواره طبی دیاموند دو منظوره ، هم گوشواره و هم وسیله ای امن و راحت برای سوراخ کردن گوش ، خرید پستی گوشواره دیاموند اصل با کیفیت عالی و قیمت ارزان .

گوشواره طبي دياموند - سوراخ کردن آسان گوش 13930328133010earringDiamond 4
اگر شما هم میخواهید گوشتان چند عدد سوراخ داشته باشد !

اگر میخواهید از چندین گوشواره استفاده کنید ولی امکانش نیست …!

پس این محصول ویژه را تهیه نمایید .

بدون صرف هزینه و با بهترین روش ممکن گوش خود را سوراخ کنید

بدون حساسیت و کاملا استریل

بدون نیاز به سوزن برای سوراخ کردن

تحت لیسانس  CAFERON انگلیس

گوشواره طبي دياموند - سوراخ کردن آسان گوش 13930328132844earringDiamond 3
با خرید یک  دستگاه هم گوشواره داشته باشید و هم گوش خود را بدون هیچ دردسری سوراخ کنید

اگر قصد دارید گوش خود یا دختر کوچکتان را سوراخ کنید تا بتوانید چند گوشواره زیبا به گوش او بیاویزید، چند توصیه کاردبردی را پیش از سوراخ کردن گوش و انتخاب گوشواره بخوانید تا کارتان راحت تر شود.

متخصصان پوست ومو هشدار می دهند که سوراخ کردن لاله گوش خطرناک است و بهتر است همان قسمت نرمه گوش سوراخ شود.فقط نرمه گوش را سوراخ کنید.نرمه همان قسمت پایینی گوش است.

این ناحیه یکی از بهترین نواحی بدن برای آویزان کردن آویز و گوشواره است. بسیاری از مادران وقتی کودکشان کمی بزرگ تر می شود، به فکر می افتند که گوش کودک را سوراخ کنند.

در کشور ما، مرسوم است که این کار در سنین کودکی انجام شود. پیش از این وسایل مدرن امروزی وجود نداشت و با استفاده از نخ و سوزن، گوش دختر بچه خانواده را سوراخ می کردند.

گوشواره طبي دياموند - سوراخ کردن آسان گوش 1393032813275earringDiamond 2
توصیه های ایمنی برای سوراخ کردن گوش

البته اگر مراقبت های لازم بعد از این عمل ساده را درست انجام ندهید؛ گوشواره را نمی توانید در گوش خود نگه دارید؛ پس تا وقتی که زخم گوش هایتان کاملا خوب نشده است، به این موارد توجه کافی داشته باشید:

اگر پوست حساسی دارید، احتمالا تنها گزینه مناسب برای شما گوشواره ای از جنس طلا یا نقره مرغوب است. یادتان باشد که قبل از لمس کردن گوش هایتان، دست خود را بشویید. این کار احتمال عفونت و گسترش آلودگی را کاهش می دهد.

گوشواره هایتان را باید روزی دوبار (یک بار صبح و یک بار شب) تمیز کنید.

گوشواره طبي دياموند - سوراخ کردن آسان گوش 13930328132531earringDiamond 1
برای تمیز کردن اطراف سوراخ گوش نیز از محلول ضد عفونی کننده مخصوص گوش استفاده کنید. محلول را روی تکه پنبه ای بمالید و ناحیه بین گوش و گوشواره را تمیز کنید.

چند بار در روز، گوشواره را در گوشتان بچرخانید؛ این کار مانع از چسبیدن گوشواره به زخم سوراخ گوش می شود.

گوشواره را تا زمان مشخصی در گوش نگه دارید. شما باید حداقل بین ۴ تا ۶ هفته بعد از عمل سوراخ کردن گوش از گوشواره استفاده کنید، وگرنه زخم تازه، جوش می خورد و سوراخ ناپدید می شود.

اگر بعد از گذشت یک روز از سوراخ کردن گوشتان قرمزی و تورم یا درد مشاهده کردید، با احتمال اینکه علایم عفونت است، به پزشک عمومی مراجعه کنید.

یادتان باشد که در مدت ترمیم گوش، از هیچ نوع افشانه مخصوص مو یا خوشبوکننده و ادکلن استفاده نکنید. درضمن، تا قبل از درمان محل، با گوشواره هایتان بازی نکنید و آن را نکشید تا باعث پشیمانی نشود!

توجه:این دستگاه به دلیل استفاده کردن به صورت استریل یکبار مصرف می باشد و قابلیت چندین بار استفاده از آن نمی باشد.

  • قیمت : 19000 تومان