استند لوازم آرایش شیشه ای استند شیشه ای لوازم آرایشی   استند شیشه ای لوازم آرایشیزیاد بودن و پراکنده بودن ابزارآلات آرایشی باعث سردرگمی و بی نظمی در منزل خواهد […]

خرید اینترنتی استند شیشه ای لوازم آرایشی

  • قیمت : 25000 تومان
  • کد محصول :

توضیحات کامل و تصاویر محصول

استند لوازم آرایش شیشه ای

استند شیشه ای لوازم آرایشی

استند لوازم آرایش شیشه ای استند شیشه ای لوازم آرایشی استند شیشه ای لوازم آرایشی 3590 1564808699

 

استند شیشه ای لوازم آرایشیزیاد بودن و پراکنده بودن ابزارآلات آرایشی باعث سردرگمی و بی نظمی در منزل خواهد شد.محصولی که ما به شما خانم های خوش سلیقه ارائه می دهیم استند لوازم آرایش طرح قلب نام دارد. استند لوازم آرایش طرح قلب با طراحی زیبایی که دارد توجه بسیاری را به سمت خود کشانده است.با استفاده از استند لوازم آرایش قلبی که به آن باکس لوازم آرایش هم گفته می شود دیگر نگران پراکنده شدن وسایل آرایشیمان نخواهیم بود. با استفاده از این استند لوازم آرایش تمام وسایل را به صورت یکجا و مرتب می توان جمع کرد.

 

استند شیشه ای لوازم آرایشی استند شیشه ای لوازم آرایشی استند شیشه ای لوازم آرایشی 3590 1564811934

 

همچنین استند لوازم آرایش مدل قلبی را می توانید بر روی میز آرایش یا آرایشگاه قرار دهید. استند لوازم آرایش بهترین وسیله برای خانم هایی است که نگران بی نظمی وسایل آرایش خود هستند.این باکس از یک قسمت درب دار و یک قسمت تفکیک شده برای قرار دادن مداد آرایشی و سایر وسایل دسته دار یا بلند تشکیل شده.شما میتوانید وسایل بزرگتر را درون محفظه ی قلبی درب دار قرار دهید.

 

استند شیشه ای لوازم آرایشی استند شیشه ای لوازم آرایشی 3590 1564811558

 

ویژگی استند لوازم آرایش طرح قلب : جنس بدنه استند لوازم آرایش قلبی از پلاستیک آکریلیک شفاف می باشد. این باکس لوازم آرایش چند محفظه به نوبه خود بهترین هدیه برای کادو دادن می باشد. باکس لوازم آرایش قلبی بهترین وسیله برای آرایشگرانی است که به طور مکرر لوازم آرایشی خود را استفاده می کنند.با استفاده از این استند لوازم آرایش دیگر نگران گم شدن لوازم آرایشی خود نخواهیم بود. دیگر مزیت استند لوازم آرایش طرح قلب مناسب برای دکوراتیو کردن میز آرایش است.

​​​​

استند شیشه ای لوازم آرایشی استند شیشه ای لوازم آرایشی 3590 1564812872

قیمت این محصول 25000تومان

استند قلبی لوزام آرایش

جعبه لوزام آرایشی برای ترتیب و نظم دادن به وسایل آرایشی بانوان با بدنه ای شیشه ای محکم برای محاقظت از ضربه و افتادن ناگهانی بسیار باداوم و زیبا وجادار

قیمت: 25000 تومان

استند شیشه ای لوازم آرایشی

  • قیمت : 25000 تومان